KIEROWCA W RUCHU DALEKOBIEŻNYM (m/w/d) / Berufskraftfahrer im Fernverkehr (m/w/d)

  • Leipzig
  • ab sofort
  • Vollzeit
  • befristet

REBER - IHRE LOGISTIK. UNSER ZUHAUSE.

Od ponad 40 lat jesteśmy rzetelnym i kompetentnym partnerem w branży meblarskiej, handlu meblowym i wysyłkowym, a także dla branży o porównywalnie wysokich wymaganiach logistycznych. Dzięki naszym lokalizacjom w Germersheim, Melle, Ohlweiler, Alsfeld, Neustadt/Aisch i Lipsku jesteśmy bezpośrednio na miejscu dla naszych klientów i zapewniamy elastyczne, krótkoterminowe i kompleksowe usługi logistyczne - w całej Europie. Już nie tylko usługi transportowe, ale także niezawodne zaopatrzenie produkcji, połączenie magazynu w sieć, dostawa do klienta końcowego wraz z montażem, a także zarządzanie zwrotami to nasza profesja.

Ihre Funktion und Aufgabengebiet

NASZA OFERTA

Umowa o pracę na czas nieokreslony i sprawiedliwe wynagrodzenie
Oprócz dodatkowych premii dajemy również specjalne roczne premie
Samodzielna i odpowiedzialna praca
Motywacyjne warunki pracy w zdrowej ekonomicznie i odnoszącej sukcesy firmie

Was Sie mitbringen sollten

CZEGO OCZEKUJEMY

Ważne prawo jazdy CE
doświadczenie z kontenerami BDF / naczepą
niezawodność i sprawność fizyczną
Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
Motywacja, elastyczność i inicjatywa

Unser Angebot

  • Betriebliche Altersvorsorge
  • Betriebsarzt
  • Fahrradleasing
  • Flache Hierarchien
  • Kollegiales Umfeld
  • Gesundheitsmaßnahmen
  • Mitarbeiterevents
  • Selbstständiges und eigenverantwortliches Arbeiten
  • Vermögenswirksame Leistungen:

    Hoher Arbeitgeber-Anteil

  • Weihnachts- und Urlaubsgeld
  • Zusätzliche Prämien & Jahressonderzahlungen
  • Modernste Fahrzeuge
  • Eine abwechslungsreiche Tätigkeit
  • Leistungsgerechte Bezahlung
  • Sport- und Fitnessangebote:

    Mitgliedschaft Sportnavi

  • Parkplatz
  • Aus- und Weiterbildung

Haben wir Ihre Neugier geweckt?

CZY WZBUDZILIŚMY TWOJĄ CIEKAWOŚĆ?

Jeśli chcesz aktywnie pracować w innowacyjnym zespole, to dobrze trafiłeś! Przekonaj nas swoim zgłoszeniem wysyłając e-mail podając najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia. Czekamy na Ciebie!

Peggy Vieth
Human Resources
Tel: +49 341 46799-44