TĀLSATIKSMES AUTOVADĪTĀJI (m/w/d) / Berufskraftfahrer im Fernverkehr (m/w/d)

  • Ohlweiler
  • ab sofort
  • Vollzeit
  • unbefristet

REBER - IHRE LOGISTIK. UNSER ZUHAUSE.

Jau vairāk nekā 40 gadus mēs esam bijuši uzticams un kompetents partneris mēbeļu rūpniecībā, mēbeļu un pasūtījumu tirdzniecībā pa pastu, kā arī nozarēm ar salīdzinoši augstām loģistikas prasībām. Ar saviem birojiem Germersheimā, Mellē, Ohlweiler, Neustadt/Aisch un Leipcigā mēs esam tieši uz vietas saviem klientiem un nodrošinām elastīgus, īslaicīgus un plašus loģistikas pakalpojumus visā Eiropā. Mūsu profesija ir ne tikai transporta pakalpojumi, bet droša produkcijas piegāde, noliktavu tīklošana, piegāde un montāža gala klientam, kā arī preču atgriešanas pārvaldība

Ihre Funktion und Aufgabengebiet

NO JUMS SAGAIDĀM

derīgu CE kategorijas vadītāja apliecību
profesionālu pieredzi darbā ar piekabi – konteinervedēju (Wechselbrücke) / puspiekabēm
uzticamību un fizisku noturību
spēju strādāt komandā
motivāciju, elastību un iniciatīvu

Was Sie mitbringen sollten

Unser Angebot

  • Aus- und Weiterbildung
  • Betriebliche Altersvorsorge
  • Betriebsarzt
  • Eine abwechslungsreiche Tätigkeit
  • Fahrradleasing
  • Flache Hierarchien
  • Gesundheitsmaßnahmen
  • Kollegiales Umfeld
  • Leistungsgerechte Bezahlung
  • Mitarbeiterevents
  • Modernste Fahrzeuge
  • Parkplatz
  • Selbstständiges und eigenverantwortliches Arbeiten
  • Sport- und Fitnessangebote:

    Mitgliedschaft Sportnavi

  • Unbefristetes Arbeitsverhältnis
  • Vermögenswirksame Leistungen:

    Hoher Arbeitgeber-Anteil

  • Weihnachts- und Urlaubsgeld
  • Zusätzliche Prämien & Jahressonderzahlungen

Haben wir Ihre Neugier geweckt?

VAI MĒS IZRAISĪJĀM JŪSU ZIŅKĀRI?

Ja gribat spēlēt aktīvu lomu inovatīvā komandā, tad šis ir īstais uzņēmums! Pārlieciniet mūs ar informatīvu pieteikumu pa e-pastu, norādot iespējami agrāku ierašanās datumu. Mēs ar nepacietību jūs gaidām!

Isabelle Kauffeldt
Abteilungsleiterin Human Resources
Tel: +49 5226 984-141