ȘOFER (M / F / D) PENTRU TRANSPORT PE DISTANȚE LUNGI (ȘOFER PROFESIONIST) / Berufskraftfahrer im Fernverkehr (m/w/d)

  • Germersheim
  • ab sofort
  • Vollzeit
  • unbefristet

REBER - IHRE LOGISTIK. UNSER ZUHAUSE.

De peste 40 de ani suntem parteneri de încredere și competenti în industria mobilei, comerțul cu mobilă și comenzi prin corespondenta, precum și pentru sectoarele cu cerințe logistice la nivel inalt. Cu locaţiile noastre în Germersheim, Melle, Ohlweiler, Neustadt / Aisch și Leipzig, suntem direct la fața locului pentru clienții noștri și oferim servicii logistice flexibile, rapide și vaste - în toată Europa. Oferta noastră nu include doar servicii de transport, ci şi o aprovizionare fiabilă al producției, o interconectare al depozitelor, de la livrare până la servicii de asamblare la clientul final, precum și gestionarea returnărilor – toate acestea constituiesc profesionalismul nostru.

Ihre Funktion und Aufgabengebiet

OFERTA NOASTRĂ

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu retribuţie echitabilă
  • Pe lângă primele suplimentare obţineţi plăţi anuale speciale
  • Independenţă şi responsabilitate la locul de muncă
  • Condiţii de muncă motivante într-o companie economic stabilă şi de succes

Was Sie mitbringen sollten

CERINŢE

  • Permis de conducere categoria CE
  • Experienţă profesională pentru camion cu caroserie amovibilă / semiremorci
  • Fiabilitate şi capacitatea de a desfăşura activitate fizică
  • Capacitatea de a lucra în echipă şi spirit de implicare
  • Motivaţie, flexibilitate şi spirit de iniţiativă

Unser Angebot

  • Aus- und Weiterbildung
  • Betriebliche Altersvorsorge
  • Betriebsarzt
  • Eine abwechslungsreiche Tätigkeit
  • Fahrradleasing
  • Flache Hierarchien
  • Gesundheitsmaßnahmen
  • Kollegiales Umfeld
  • Leistungsgerechte Bezahlung
  • Mitarbeiterevents
  • Modernste Fahrzeuge
  • Parkplatz
  • Selbstständiges und eigenverantwortliches Arbeiten
  • Sport- und Fitnessangebote:

    Mitgliedschaft Sportnavi

  • Unbefristetes Arbeitsverhältnis
  • Vermögenswirksame Leistungen:

    Hoher Arbeitgeber-Anteil

  • Weihnachts- und Urlaubsgeld
  • Zusätzliche Prämien & Jahressonderzahlungen

Haben wir Ihre Neugier geweckt?

V-AM TREZIT INTERESUL?

Dacă doriţi să vă implicaţi activ într-o echipă inovatoare atunci vă regăsiţi aici la locul potrivit! Convingeţi-ne prin cererea dvs. via Email precizând cea mai timpurie dată posibilă de incepere. Ne bucurăm să vă cunoaştem !

Kim Hillenbrand
Human Resources
Tel: +49 7274 9494-252